"Татарстан Республикасының иң яхшы дәүләт граждан хезмәткәре" VI республика конкурсына йомгак ясалды

2019 елның 18 ноябре, дүшәмбе

Бүген "Татарстан Республикасының иң яхшы дәүләт граждан хезмәткәре" республика конкурсында җиңүчеләрнең исемнәре билгеле булды.

Исегезгә төшерәбез, әлеге конкурс финалында Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясенең 4 хезмәткәре катнашты.

Нәтиҗәләр ясалды, конкурс номинацияләрендә җиңүчеләр билгеләнде.

2019 елда Татарстан Республикасының иң яхшы дәүләт граждан хезмәткәрләре дип түбәндәгеләр танылды:

"Законлылык, халыкның һәм территорияләрнең куркынычсызлыгын тәэмин итү өлкәсендә идарә итү" номинациясендә:

Арсланов Тимур Рөстәм улы Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясенең контроль-инспекция бүлегенең әйдәп баручы консультанты.

"Социаль өлкә белән идарә итү" номинациясендә:

Шаһидуллин Марсель Тәлгат улы – Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясенең Казан территориаль органы эчке базарны үстерү һәм координацияләү бүлеге башлыгы.