Арча территориаль органы коллективы үз ветераннарын котлый

2020 елның 2 октябре, җомга

2020 елның 1 октябрендә лаеклы ялда булган коллегаларны өлкәннәр көне белән котлау матур традициягә әверелде. Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясенең Арча территориаль органы начальнигы Булат Кадыйров һәм Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясенең Арча территориаль органы эчке базарны үстерү һәм координацияләү бүлеге начальнигы Ләйсән Абдуллина элеккеге хезмәттәшләрен - Шәймуллина Фәврия Вафа кызын, Юзеева Нина Герасимовнаны, Шаһиева Дания Госман кызы, Юнысова Минсара Сафин кызын өйләренә барып котладылар. Пенсионерлар кунакларны шатланып каршы алды, игътибар күрсәткәннәре, хөрмәт һәм бүләк җыелмалары өчен рәхмәт белдерделәр. Очрашуда катнашучыларның барысында да күңелле тәэсирләр калды.