Халыкара өлкәннәр көне белән!

2022 елның 2 октябре, якшәмбе

1 октябрьдә "Халыкара өлкәннәр көне" билгеләп үтелә. Ункөнлек дәвамында барлык кешеләр дә олы яшькә җиткән якыннарына, туганнарына, хезмәттәшләренә һәм дусларына зур игътибар һәм кайгыртучанлык күрсәтергә тырышалар.

Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясенең Яр Чаллы территориаль органы коллективында бүгенге көндә лаеклы ялда булган кешеләр дә бар.

Яр Чаллы территориаль органы коллективы эшләү дәвамында шәһәрнең һәм республиканың иҗтимагый тормышында актив катнаша, коллектив иҗат иткән күпьеллык традицияләрне ихтирам итә һәм хөрмәт итә. Бәйрәм көнендә, ныклы сәламәтлек, бетмәс-төкәнмәс оптимизм һәм озын гомер теләп, Яр Чаллы территориаль органы коллективы аларга рәхмәт сүзләре җиткерә. Тормышыгызның көзе матур һәм төсле булсын, сезгә уңай караш булсын, үзегезне кирәкле һәм мөһим итеп тоярга телибез, озын гомер сезгә кадерле коллегаларыбыз.