«АльМиГа» кафесы - предприятиегә килүчеләр һәм хезмәткәрләр белән очрашу урыны

2022 елның 15 ноябре, сишәмбе

Бөтендөнья сыйфат атналыгы кысаларында Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясенең Яр Чаллы территориаль органы вәкилләре Актаныш муниципаль районында шәхси эшмәкәр Фәхертдинов Р. М. җәмәгать туклануы объектларында булдылар, алар яңа пешкән эшләнмәләр, пирожный, чәк-чәк һәм башка тәм-томнар тәкъдим итәләр. Актанышлылар һәм район кунаклары күчтәнәчләр һәм тәм-томнар сатып алуны, юбилейлар, туйлар, туган көннәр һәм башка чараларны нәкъ менә «АльМиГа» кафесында үткәрүне өстен күрәләр.

Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясенең Яр Чаллы территориаль органының Актаныш районындагы әйдәп баручы белгече Флорит Минһаҗев кафега килүчеләр һәм хезмәткәрләр белән профилактик әңгәмә уздыру максатыннан очрашты, аралашты. Кафега килүчеләр һәм персонал «Кулланучылар хокукларын яклау турында» РФ Законының 07.02.1992 елдагы 2300-1 номерлы төп статьялары белән танышты.

Әңгәмә кызыксыну уятты, алга таба эшлекле диалогка күчте.