Ачык чара үткәрү турында

2023 елның 29 сентябре, җомга

Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясенең Яшел Үзән территориаль органы хәбәр иткәнчә, 2023 елга ачык чаралар (фикер алышулар) үткәрү планы-графигы нигезендә түбәндәге чара үткәреләчәк:

Чараның исеме: алкогольле һәм спиртлы продукцияне ваклап сату өлкәсендә хокукны куллану практикасы һәм административ практика мәсьәләләре.

Чараны үткәрүче контроль-күзәтчелек органы исеме: Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясенең Яшел Үзән территориаль органы.

Чараны үткәрү датасы һәм вакыты: 2023 елның 28 октябре, 08 сәгать 30 минутта.

Чараны үткәрү урыны: Татарстан Республикасы, Буа шәһәре, Жорес ур., 110 а йорты (актлар залы).

Чараның статусы: планлаштырылган.

Чараның кыскача тасвирламасы: хокукны куллану практикасы һәм контроль-күзәтчелек эшчәнлеген үткәргәндә мәҗбүри таләпләрне үтәү буенча белешмәләр нәтиҗәләре. Докладчы - Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясенең Яшел Үзән территориаль органы башлыгы Сөнгатуллин Рифат Хәлим улы.

Чара нәтиҗәләренең кыскача тасвирламасы: чара тәмамлангач, катнашучыларга аларны кызыксындырган мәсьәләләр буенча тиешле консультацияләр һәм тәкъдимнәр биреләчәк.

Иҗтимагый чарада катнашу өчен теркәлергә һәм күрсәтелгән тематика буенча кызыксындырган сорауларны 2023 елның 25 октябренә кадәр электрон адреска җибәрә аласыз: Guzal.Ganyllina@tatar.ru.

Мәгълүматны 8 (843) 743-52-81 телефоны буенча төгәлләргә мөмкин.