август, 2022 ел
чәршәмбе

Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясенең Әлмәт территориаль органы хезмәткәрләре Татарстан Республикасының цифрлы трансформация планы нигезендә (https//kb.cdto.center) белем бирү платформасы һәм Stepik онлайн-курслары конструкторы базасында квалификацияне күтәрү программасы буенча ике юнәлеш буенча укуларны уңышлы узды. Уку юнәлешләре «Цифрлы үсеш чоры: цифрлы трансформация нигезләре» һәм «Цифрлы трансформация. Тиз старт» темасына багышланган иде.

Тэги: уку цифрлаштыру елы

август, 2019 ел
чәршәмбе

Хатын-кыз киемнәре һәм күн-галантерея сатыла торган сәүдә объектында укыту семинары үткәрелде. Аны ТР Дәүләт алкоголь инспекциясенең Арча территориаль органы белгечләре оештырды.

август, 2019 ел
чәршәмбе

Ни аяныч, әмма Россиядә кулланучыларның хокуклары һәр адым саен диярлек кысрыклана, шул ук вакытта, халыкның юридик белемлелек дәрәҗәсе берникадәр яхшыруга карамастан, аларның күбесе үз мәнфәгатьләрен ничек якларга кирәклеген белми.