сентябрь, 2020 ел
җомга

Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясенең Казан территориаль органы эчке базарны үстерү һәм координацияләү бүлеге белгече, Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясенең эчке базарны үстерү һәм координацияләү бүлеге белгече белән берлектә, Казан шәһәре, Авангард ур., 74 адресы буенча урнашкан Татарстан Республикасында дәүләт һәм муниципаль хезмәтләр күрсәтүнең күпфункцияле үзәгендә кизү тору үткәрде.

сентябрь, 2020 ел
чәршәмбе

2020 елның 2 сентябрендә Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясенең Арча территориаль органы эчке базарны үстерү һәм координацияләү бүлеге хезмәткәрләре Татарстан Республикасы Әтнә муниципаль районы КФҮндә кулланучылар өчен чираттагы чара үткәрде.

август, 2020 ел
сишәмбе

Күп функцияле үзәкләр кулланучылар белән кире элемтә инструментларының берсе булып тора. Шулай итеп, 2020 елның 25 августында Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясенең Арча территориаль органы эчке базарны үстерү һәм координацияләү бүлеге җитәкчесе Ләйсән Абдуллина, Арча муниципаль районының дәүләт һәм муниципаль хезмәтләр күрсәтүнең күпфункцияле үзәге территориясендә Арча шәһәре халкын һәм кунакларын кулланучылар хокукларын яклау өлкәсендә агарту максатыннан чара үткәрде.

ноябрь, 2019 ел
дүшәмбе

Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясенең Әлмәт территориаль органы әйдәп баручы белгеч-эксперты Алла Нуртдинова, Лениногорск муниципаль берәмлеге Башкарма комитетының икътисад бүлеге әйдәп баручы белгече Айгөл Әхмәтова белән берлектә, Лениногорск районының Тукай урамы буенча 7 нче йорт адресында урнашкан "Татарстан Республикасының күпфункцияле үзәге" ДБУ кизү торды.