сентябрь, 2024 ел
җомга

Куркынычсызлык максатларында 2024 елның 20-21 сентябрендә Казанда «Рубин» (Казан шәһәре) - «ЦСКА» (Мәскәү шәһәре) командалары арасында Россия Премьер – лигасы футбол матчын үткәргәндә, Казан аренасыннан бер чакрым радиустагы сәүдә объектларында алкоголь продукциясен ваклап сату рөхсәт ителми. Чикләүләр шулай ук Астрономия, Бауман, Кави Нәҗми, Муса Җәлил, Профсоюз, Университет, Чернышевский урамнарында да гамәлдә булачак, җәмәгать туклануы хезмәтләрен күрсәткәндә алкоголь продукциясен ваклап сатудан тыш.

Тэги: алкоголь продукциясен сатуда чикләүләр

август, 2024 ел
сишәмбе

Куркынычсызлык максатларында Казанда «Рубин» (Казан шәһәре) - «Зенит» (Санкт-Петербург шәһәре) командалары арасында футбол буенча Россия Кубогы матчын үткәргәндә, 2024 елның 13 һәм 14 августында Казан аренасыннан бер чакрым радиустагы сәүдә объектларында алкоголь продукциясен ваклап сату рөхсәт ителми. Чикләүләр, җәмәгать туклануы хезмәтләрен күрсәткәндә алкоголь продукциясен ваклап сатудан тыш, шулай ук Астрономия, Бауман, Кави Нәҗми, Муса Җәлил, Профсоюз, Университет, Чернышевский урамнарында да гамәлдә булачак.

Тэги: алкоголь продукциясен сатуда чикләүләр