март, 2022 ел
пәнҗешәмбе

8 Март - барлык хатын-кызлар да бу көнне бәйрәм һәм бүләкләр көтә. Әмма нинди бүләкләр? Кайчагында хатын-кызларга бүләк итеп нәрсә сайларга дигән сорау туа. Кайберәүләр лалә чәчәкләре бәйләме белән генә чикләнә, ә кайберләре бүләкне сайлауга аңлы рәвештә якын киләләр.

гыйнвар, 2022 ел
җомга

Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясенең 2021 елдагы эшчәнлеге йомгаклары һәм 2022 елга бурычлары буенча йомгаклау киңәшмәсе кысаларында хезмәткәрләрне бүләкләү булды.

Күпьеллык нәтиҗәле хезмәте, Татарстан Республикасы территориясендә алкоголь продукциясе әйләнешенә дәүләт контролен тәэмин итүгә керткән зур шәхси өлеше өчен «Фидакарь хезмәте өчен» медале белән административ һәм суд практикасы бүлеге начальнигы урынбасары Җамалетдинов Ильяс Илдус улы бүләкләнде.

март, 2021 ел
дүшәмбе

Бүген Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясендә хезмәткәрләргә тантаналы рәвештә бүләкләр тапшырылды.

Алкоголь базарын җайга салу буенча федераль хезмәтнең (Росалкогольрегулирование) һөнәри эшчәнлегендәге югары казанышлары һәм мактауга лаеклы хезмәте өчен Рәхмәт белдерелде