сентябрь, 2022 ел
чәршәмбе

Бүген Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясендә структур бүлекчәләр башлыклары белән йомгаклау киңәшмәсе булды.

2022 елның гыйнвар - август айлары йомгаклары буенча Татарстан Республикасы алкоголь базарының торышы турында Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясе җитәкчесе урынбасары Рөстәм Арсланов чыгыш ясады.

декабрь, 2021 ел
чәршәмбе

2021 елның 15 декабрендә Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясенең Казан территориаль органы начальнигы М.Егорова Россия Эчке эшләр министрлыгының Татарстан Республикасы Балык Бистәсе районы буенча бүлегендә хокук саклау органнары вәкилләре белән үткәрелгән киңәшмәдә катнашты.

март, 2021 ел
дүшәмбе

2021 елның 26 февралендә Яр Чаллы территориаль органында 2020 елгы эшчәнлек нәтиҗәләре буенча киңәшмә узды. Киңәшмә ZOOM платформасын кулланып узды.

Йомгаклау киңәшмәсендә Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясе җитәкчесе урынбасары Фәннур Хамматов, Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясе аппараты бүлекләре начальниклары Татьяна Хәбибуллина, Розалия Арсланова, Илдар Хуҗин, Елена Солуянова катнашты. Киңәшмәне Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясенең Яр Чаллы территориаль органы начальнигы Гөлшат Вафина алып барды.

февраль, 2021 ел
җомга

Бүген Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясендә җитәкче Җәүдәт Әхмәтханов рәислегендә структур бүлекчәләр башлыклары белән 2021 елның гыйнвар ае нәтиҗәләре буенча киңәшмә узды. Территориаль органнар башлыклары ZOOM платформасында катнашты.