март, 2020 ел
пәнҗешәмбе

2020 елның 18 нче мартында Әтнә районы КФҮ дәүләт бюджет учреждениесе филиалында ТР Дәүләт алкоголь инспекциясенең Арча территориаль органы эчке базарны үстерү һәм координацияләү бүлеге башлыгы Ләйсән Абдуллина үзәккә килүчеләр өчен консультация бирде.

Чара кулланучыларның хокукларын яклау өлкәсендәге белемнәрне популярлаштыру һәм сеңдерү максатында, кулланучылар базарында низаглы хәлләр барлыкка килүдән саклау, ә алар барлыкка килгәндә мәсьәләне законнарга ярашлы итеп хәл итү максатында оештырылды.

сентябрь, 2019 ел
чәршәмбе

ТР Дәүләт алкоголь инспекциясенең Арча территориаль органы эчке базарны үстерү һәм координацияләү бүлеге җитәкчесе Ләйсән Абдуллина Әтнә районы КФҮ ДБУ филиалына килүчеләргә консультация бирде.

август, 2019 ел
чәршәмбе

Хезмәт күрсәтүне популярлаштыру, шулай ук хезмәтләр күрсәтүнең сыйфатын яхшырту максатында Арча районының күпфункцияле үзәгендә ай саен кулланучыларның хокукларын яклау мәсьәләләре буенча консультация үткәрелә.

август, 2019 ел
дүшәмбе

Тәтеш шәһәре Дәүләти һәм муниципаль хезмәтләр күрсәтү күпфункцияле үзәгендә, расланган график нигезендә, ТР Дәүләт алкоголь инспекциясенең Яшел Үзән территориаль органы контроль-инспекция бүлегенең әйдәп баручы белгеч-эксперты Е.К.Сазонова, ТР Тәтеш муниципаль районы Башкарма комитетының социаль-икътисадый һәм территориаль үсеш бүлегенең әйдәп баручы белгече Л.Г.Потапова кулланучыларның хокукларын яклау мәсьәләләре буенча консультацияләр үткәрде