гыйнвар, 2024 ел
дүшәмбе

Бүген Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясендә 2023 елда Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясе эшчәнлеге йомгаклары һәм 2024 елга бурычлар буенча Татарстан Республикасы Премьер-министрының беренче урынбасары Р.К. Нигъмәтуллин катнашында киңәшмә узды.

Төп доклад белән Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясе җитәкчесе Җәүдәт Әхмәтханов чыгыш ясады.

Тэги: йомгаклау киңәшмәсе

гыйнвар, 2023 ел
җомга

Этил спирты, алкогольле продукция җитештерүне, аның әйләнешен һәм сыйфатын дәүләт контролендә тотуны тәэмин итү һәм кулланучылар хокукларын яклау буенча Татарстан Республикасы дәүләт инспекциясе 2022 елда Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясенең эшчәнлеге йомгаклары һәм 2023 елга бурычлары буенча Татарстан Республикасы Премьер-министрының беренче урынбасары Р. К. Нигъмәтуллин катнашында киңәшмә үткәрде.

Тэги: йомгаклау киңәшмәсе

гыйнвар, 2022 ел
сишәмбе

Бүген этил спирты, алкогольле продукция җитештерүне, әйләнештә йөртүне һәм сыйфатын дәүләт тикшерүендә тотуны тәэмин итү һәм кулланучылар хокукларын яклау буенча Татарстан Республикасы дәүләт инспекциясе 2021 елдагы эшчәнлеге йомгаклары һәм 2022 елга бурычлары буенча, Татарстан Республикасы Премьер-министры урынбасары Рөстәм Нигъмәтуллин катнашында киңәшмә үткәрде.

Тэги: ел нәтиҗәләре йомгаклау киңәшмәсе