сентябрь, 2024 ел
җомга

Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясенең Арча территориаль органы башлыгы вазыйфаларын башкаручы Ләйсән Абдуллина һәм Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясенең Арча территориаль органы контроль-инспекция бүлеге белгече Илшат Бәдретдинов Татарстан Республикасы Кукмара муниципаль районының Бәрәзкә авыл җирлегендә гражданнарны кабул иттеләр.

сентябрь, 2023 ел
дүшәмбе

2023 елның 15 сентябрендә Кукмара районының Туембаш авыл җирлегендә Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясенең Арча территориаль органы хезмәткәрләре һәм авыл җирлеге башлыгы катнашында кулланучылар хокукларын яклау мәсьәләләре буенча гражданнарны күчмә кабул итү булды.

март, 2023 ел
сишәмбе

Бөтендөнья кулланучылар хокукларын яклау көне кысаларында, 2023 елның 14 мартында, Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясенең Казан территориаль органы башлыгы Марина Егорова Татарстан Республикасы Биектау муниципаль районының Мулма авыл җирлегендә халыкны күчмә кабул итте.

март, 2023 ел
җомга

2023 елның 09 мартында Татарстан Республикасы Арча муниципаль районы Яңа Кырлай авыл җирлегендә кулланучылар хокукларын яклау һәм алкогольле продукция сату мәсьәләләре буенча гражданнарны күчмә кабул итү үткәрелде. Кабул итүне Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясенең Арча территориаль органы башлыгы Булат Кадыйров алып барды. Чарада авыл халкы, авыл җирлеге хезмәткәрләре катнашты.

июнь, 2022 ел
пәнҗешәмбе

Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясенең Түбән Кама территориаль органы начальнигы Марат Солтановның территориаль органга буйсынган районнарда яшәүчеләр белән очрашулары дәвам итә. Мондый очрашулар гражданнар һәм хакимият вәкилләре арасында үзенчәлекле күпер булып тора. Анда үзләрен борчыган сорауларны бирергә, үз теләкләрен һәм дәгъваларын белдерергә мөмкин.

декабрь, 2021 ел
чәршәмбе

2021 елның 7 декабрендә Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясенең Казан территориаль органы начальнигы Марина Егорова Лаеш муниципаль районының Столбище авыл җирлегендә чираттагы күчмә кабул итү үткәрде.