октябрь, 2024 ел
дүшәмбе

Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясенең Әлмәт территориаль органы хезмәткәре Лилия Степанова «Инспектор» платформасында видео-конференц-элемтә кулланып, «Январь» җаваплылыгы чикләнгән җәмгыятькә карата профилактик визит үткәрде. Чара региональ дәүләт контролен (күзәтчелеген) гамәлгә ашырганда, закон белән саклана торган кыйммәтләргә зыян китерү, зыян китерү куркынычларын профилактикалау максатларында үткәрелә.

октябрь, 2024 ел
сишәмбе

Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясенең Әлмәт территориаль органы хезмәткәре Марат Миназов, контрольдә тотылучы зат мөрәҗәгате буенча, «Стройторг» җаваплылыгы чикләнгән җәмгыятенә карата консультация үткәрде.

март, 2024 ел
дүшәмбе

Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясенең Әлмәт территориаль органы хезмәткәре Лилия Айвазова региональ дәүләт контролен (күзәтчелеген) гамәлгә ашырганда, закон белән саклана торган кыйммәтләргә зыян китерү, зыян китерү куркынычын профилактикалау максатларында, Әлмәт районының Новотроицкое авылындагы сәүдә объектында профилактик визит үткәрде.

февраль, 2024 ел
чәршәмбе

Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясенең Әлмәт территориаль органы хезмәткәре Наталья Платонова, региональ дәүләт контролен (күзәтчелеген) гамәлгә ашырганда, закон белән саклана торган кыйммәтләргә зыян китерү, зыян китерү куркынычын профилактикалау максатларында, Лениногорск шәһәренең сәүдә объектында профилактик визит үткәрде.

гыйнвар, 2024 ел
җомга

Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясенең Чистай территориаль органы контроль-инспекция бүлеге хезмәткәре Нурлат районында сәүдә эшчәнлеген алып баручы хуҗалык итүче субъектка карата профилактик визит үткәрде.

октябрь, 2023 ел
җомга

Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясенең Әлмәт территориаль органы хезмәткәре Лилия Степанова сәүдә объектында профилактик визит үткәрде.

сентябрь, 2023 ел
пәнҗешәмбе

Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясенең Чистай территориаль органы хезмәткәре 2023 елның 7 сентябрендә Нурлат шәһәрендә сыра сату буенча сәүдә эшчәнлеген алып баручы хуҗалык итүче субъектка карата профилактик визит үткәрде. Шәхси предприятие үтенече буенча чара видео-конференц-элемтәне куллану юлы белән онлайн-форматта уздырылды.