чәршәмбе

Чирмешәндә алкоголь продукциясенең законсыз әйләнешен ачыклау һәм туктату буенча ведомствоара комиссия утырышы узды, анда Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясенең Түбән Кама территориаль органы хезмәткәре катнашты. Киңәшмә Чирмешән муниципаль районы башкарма комитеты җитәкчесенең икътисади мәсьәләләр буенча урынбасары Светлана Кузнецова рәислегендә узды.

сишәмбе

Лаеш муниципаль районы Башкарма комитетында алкогольле һәм спиртлы продукция, сыра һәм тәмәке әйберләрен законсыз сатуны ачыклау һәм туктату буенча ведомствоара комиссия утырышы узды. Анда Татарстан Республикасы буенча Дәүләт алкоголь инспекциясенең Казан территориаль органы башлыгы Марина Егорова катнашты.

Тэги: ведомствоара комиссия утырышы

Балык Бистәсе муниципаль районы Башкарма комитетында, Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясенең Казан территориаль органы башлыгы Марина Егорова катнашында, алкоголь һәм спиртлы продукция әйләнеше өлкәсендә хокук бозуларны ачыклау һәм кисәтү буенча ведомствоара комиссия утырышы узды.

пәнҗешәмбе

Алкоголь продукциясенең законсыз әйләнешен ачыклау һәм туктату буенча ведомствоара комиссия Лениногорск шәһәре Мәгариф Идарәсе утырышы залында «Лениногорск муниципаль районы» муниципаль берәмлеге Башлыгы, Лениногорск шәһәре мэры Рәгать Хөсәенов рәислегендә узды.

җомга

Әлки муниципаль районында алкогольле һәм спиртлы продукциянең законсыз әйләнешен ачыклау һәм туктату буенча ведомствоара комиссиянең чираттагы утырышы узды.

Утырыш Әлки муниципаль районы Башкарма комитеты җитәкчесе Р. Х. Морадымов рәислегендә узды.

февраль, 2024 ел
пәнҗешәмбе

2024 елның 31 гыйнварында Балык Бистәсе районында алкогольле һәм спиртлы продукциянең легаль булмаган әйләнешен ачыклау һәм туктату буенча ведомствоара комиссия утырышы узды. Аның барышында 2023 елга йомгак ясалды. Комиссия утырышында Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясенең Казан территориаль органы башлыгы Марина Егорова, Балык Бистәсе районы Башкарма комитеты җитәкчесе Д.А. Сатдинов, башкарма комитет җитәкчесе урынбасары, үзәк район хастаханәсе вәкилләре, алкоголь продукциясе белән тәэмин итүчеләр, ВКС режимында авыл җирлекләре башлыклары катнашты.

гыйнвар, 2024 ел
чәршәмбе

Биектау муниципаль районы Башкарма комитетында Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясенең Казан территориаль органы башлыгы Марина Егорова катнашында алкоголь һәм спиртлы продукция әйләнеше өлкәсендәге хокук бозуларны ачыклау һәм кисәтү буенча ведомствоара комиссиясе утырышы узды.

Тэги: ведомствоара комиссия утырышы

Казан шәһәре Башкарма комитетында Казан территориясендә алкогольле һәм спиртлы продукция, сыра һәм тәмәке әйберләрен законсыз сатуны ачыклау һәм туктату буенча ведомствоара комиссия утырышы узды. Анда Татарстан Республикасы буенча Дәүләт алкоголь инспекциясенең Казан территориаль органы башлыгы Марина Егорова, Казан шәһәренең кулланучылар базары комитеты һәм район администрацияләре хезмәткәрләре катнашты.

гыйнвар, 2024 ел
сишәмбе

Питрәч муниципаль районы Башкарма комитетында Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясенең Казан территориаль органы башлыгы Марина Егорова катнашында алкоголь һәм спиртлы продукция әйләнеше өлкәсендә хокук бозуларны ачыклау һәм кисәтү буенча ведомствоара комиссия утырышы узды.

декабрь, 2023 ел
пәнҗешәмбе

Татарстан Республикасының Зәй муниципаль районында Этил спирты һәм алкоголь продукциясенең законсыз әйләнешен ачыклау һәм туктату буенча ведомствоара комиссиясенең бу елда соңгы утырышы узды. Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясенең Түбән Кама территориаль органыннан комиссия эшендә тикшерү-инспекция бүлегенең әйдәп баручы белгеч-эксперты Эльвира Милочкина катнашты.