май, 2024 ел
чәршәмбе

Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясенең Түбән Кама территориаль органы хезмәткәре Мөслим районында халыкка азык-төлек һәм эчемлекләр белән ваклап сату буенча хезмәт күрсәтүче эшкуарлык эшчәнлеге алып баручы субъект вәкиленә (ИП Закиров А.Г.) карата профилактик визит үткәрде.

пәнҗешәмбе

Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясенең Әлмәт территориаль органы хезмәткәре Марат Миназов Азнакай шәһәренең сәүдә объектында төбәк дәүләт контролен (күзәтчелеген) гамәлгә ашырганда, закон белән саклана торган кыйммәтләргә зыян китерү, зыян китерү куркынычын профилактикалау максатларында профилактик визит үткәрде.

чәршәмбе

Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясенең Әлмәт территориаль органы хезмәткәре Лилия Айвазова төбәк дәүләт контролен (күзәтчелеген) гамәлгә ашырганда, закон белән саклана торган кыйммәтләргә зыян китерү, зыян китерү куркынычын профилактикалау максатларында, Әлмәт шәһәренең сәүдә объектында профилактик визит үткәрде.

пәнҗешәмбе

Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясенең Әлмәт территориаль органы хезмәткәре Лиана Әхмәтова, төбәк дәүләт контролен (күзәтчелеген) гамәлгә ашырганда, закон белән саклана торган кыйммәтләргә зыян китерү, зыян китерү куркынычын профилактикалау максатларында, Әлмәт районының Колшәрип авылындагы сәүдә объектында профилактик визит үткәрде.

җомга

Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясенең Әлмәт территориаль органы хезмәткәре Марат Миназов, закон белән саклана торган кыйммәтләргә зыян китерү, зыян китерү куркынычын профилактикалау максатыннан, төбәк дәүләт контролен (күзәтчелеген) гамәлгә ашырганда, Әлмәт шәһәренең сәүдә объектында профилактик визит үткәрде.

март, 2024 ел
пәнҗешәмбе

Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясенең Әлмәт территориаль органы хезмәткәре Марат Миназов, төбәк дәүләт контролен (күзәтчелеген) гамәлгә ашырганда, закон белән саклана торган кыйммәтләргә зыян китерү, зыян китерү куркынычын профилактикалау максатларында, Әлмәт шәһәренең сәүдә объектында профилактик визит үткәрде.

март, 2024 ел
сишәмбе

Профилактика визиты - законнарның мәҗбүри таләпләрен үтәү ысуллары турында эшкуарлык җәмәгатьчелегенең мәгълүматлылыгын арттыруга юнәлдерелгән төп чара. Аның төп максаты - мәҗбүри таләпләрне бозуга китерә алган шартларны, сәбәпләрне һәм факторларны кисәтү һәм бетерү.

пәнҗешәмбе

Кулланучылар базарында һәм алкоголь продукциясе әйләнеше өлкәсендә хокук бозуларны кисәтү максатыннан, Магнат ҖЧҖнең җәмәгать туклануы оешмасында профилактик визит үткәрелде.

сишәмбе

Әлеге сәфәрне уздыруның нигезе булып шәхси эшмәкәрнең бер ел элек әлеге сәүдә объекты буенча алкоголь продукциясен ваклап сату өлкәсендә эшчәнлек алып баруга керешүе тора.

дүшәмбе

Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясенең Түбән Кама территориаль органы контроль-инспекция бүлеге хезмәткәрләре Түбән Кама районының Кама Аланы сәүдә объектында профилактик визит үткәрделәр.

Контрольдә тотылган хуңалык итүче субъект вәкилләренә сыра һәм сыра продукциясен ваклап сатуга карата куелган закон таләпләре аңлатылды