февраль, 2023 ел
дүшәмбе

2023 елның 17 февралендә Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясенең Әлмәт территориаль органында 2022 елда территориаль орган эшчәнлегенә йомгак ясау буенча киңәшмә узды.

Киңәшмәдә территориаль органның барлык хезмәткәрләре, районнарның территориаль органына караган Башкарма комитет вәкилләре катнашты, районнардагы белгечләр видео-конференц-элемтә буенча тоташтырылды. Киңәшмәне территориаль орган кураторы Юрий Митюшкин алып барды.

Тэги: узган елга эш нәтиҗәләре

февраль, 2022 ел
җомга

2022 елның 25 февралендә Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясенең Арча территориаль органында онлайн режимында киңәшмә узды, анда территориаль органның 2021 елдагы эшчәнлегенә йомгак ясалды һәм 2022 елга бурычлар билгеләнде.

февраль, 2022 ел
җомга

2022 елның 18 февралендә Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясенең Чистай территориаль органында 2021 елдагы эшчәнлеккә йомгак ясалды.

гыйнвар, 2022 ел
сишәмбе

Бүген этил спирты, алкогольле продукция җитештерүне, әйләнештә йөртүне һәм сыйфатын дәүләт тикшерүендә тотуны тәэмин итү һәм кулланучылар хокукларын яклау буенча Татарстан Республикасы дәүләт инспекциясе 2021 елдагы эшчәнлеге йомгаклары һәм 2022 елга бурычлары буенча, Татарстан Республикасы Премьер-министры урынбасары Рөстәм Нигъмәтуллин катнашында киңәшмә үткәрде.

Тэги: ел нәтиҗәләре йомгаклау киңәшмәсе

февраль, 2021 ел
шимбә

Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясенең Яшел Үзән территориаль органында 2020 елгы эш йомгаклары буенча хисап киңәшмәсе уздырылды. Читтән тору (видеоэлемтә) режимында узган киңәшмәдә территориаль орган кураторы Татьяна Хәбибуллина һәм Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясенең эчке базарны үстерү һәм координацияләү бүлеге начальнигы Розалия Арсланова катнашты.

Тэги: ел нәтиҗәләре

2021 елның 19 февралендә Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясенең Арча территориаль органында читтән тору режимында киңәшмә узды, анда территориаль органның 2020 елдагы эшчәнлегенә йомгак ясалды һәм 2021 елга бурычлар билгеләнде.

февраль, 2021 ел
җомга

Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясенең Чистай территориаль органында 2020 елгы эшчәнлеккә йомгак ясалды.

Ел дәвамында хезмәткәрләр тарафыннан алкогольле һәм спиртлы продукция әйләнеше өлкәсендә дәүләт контроле башкарылды, гражданнар мөрәҗәгатьләре белән эш алып барылды, кулланучылар хокукларын яклау өлкәсендә профилактик чаралар үткәрелде. Эшчәнлек барышында белгечләр дәүләт хакимияте, җирле үзидарә органнары, массакүләм мәгълүмат чаралары һәм халык белән хезмәттәшлек иттеләр.

декабрь, 2020 ел
сишәмбе