җомга

Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясенең Казан территориаль органы «сыйфатсыз телефон» темасына халык арасында анкета үткәрде.

шимбә

Сораштыруда катнашучыларның күпчелеге (87%) көненә 3-6 тапкыр тигез интерваллар белән тукланырга тырыша. Респондентларның күпчелеге өчен (73%) азык-төлек продуктларын сайлаганда төп критерий - ул бәя. Сораштырылучыларның 15%ы куркынычсыз продуктлар сатып алырга тырыша.

Тэги: анкеталаштыру

сишәмбе

Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясенең Казан территориаль органы 2021 елның 1 мартыннан 5 мартына кадәр анкеталау үткәрде.

Әлеге анкета Россия Федерациясе Президенты тарафыннан игълан ителгән «Мәгълүмати системалар һәм технологияләр» елына, шулай ук Бөтендөнья кулланучылар хокукларын яклау көненә туры китерелгән.

Тэги: анкеталаштыру

декабрь, 2020 ел
җомга

Анкеталаштыру ярдәмендә тикшеренүләр тормышыбызның күп кенә өлкәләре өчен актуаль. Бу алым социологик тикшеренүләрдә, тулаем алганда, җәмгыятьнең картинасын яки кайбер социаль төркемнәрне билгеләгәндә, безнең очракта – кулланучыларның товарлар сатып алу һәм хезмәтләр күрсәтү белән бәйле фикерләрен сораштыруда, аларның барлык күренешләрендә кулланыла.

Тэги: анекаталштыру

июнь, 2020 ел
дүшәмбе

Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясенең Чистай территориаль органы белгечләре тарафыннан, кәрәзле элемтә хезмәтләре сыйфатын өйрәнү максатыннан чыгып, кулланучылар арасында кәрәзле элемтә хезмәтләре буенча анкеталау үткәрелде. Респондентларга анкетада ун сорауга җавап бирергә тәкъдим ителде.

декабрь, 2019 ел
дүшәмбе

Кышын баш киеме сатып алу турында һәркем уйлана. Чөнки ул сәламәтлеген кайгыртучы һәркем өчен кирәкле аксессуар. Җылы да, шул ук вакытта прическаны да бозмый торган баш киемен сайлап алырга мөмкин. Иң яхшысы табигый материаллардан эшләнгәнен сайлау. Сатып алыр алдыннан, һичшиксез, шапканы киеп карарга кирәк.

Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясенең Казан территориаль органы халык арасында: "Кышкы баш киемен сайлаганда сатып алучылар бирә торган өстенлекләр" темасына анкета үткәрде.

ноябрь, 2019 ел
чәршәмбе

Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясенең Казан территориаль органы халык арасында кышкы куртка сайлау турында анкета үткәрде.

Сораштыруда 120 кеше катнашкан.

сентябрь, 2019 ел
җомга

Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясенең Казан территориаль органы кулланучыларның хокукларын яклау турында закон нормаларын үтәү темасына халык арасында анкета үткәрде.

Анкетада барлыгы 64 респондент катнашты.

сентябрь, 2019 ел
чәршәмбе

Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясенең Казан территориаль органы халык арасында "Кышкы спорт инвентаре" дигән темага анкета үткәрде.

Сораштыруда 73 кеше катнашты.

Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясенең Казан территориаль органы халык арасында сатып алучылар өстенлек бирә торган әйберләр темасына анкета үткәрде.

Анкетада барлыгы 75 респондент катнашты.